Artykuł pochodzi ze strony www.info-ogrody.pl. Oryginał znajdziesz pod adresem:
https://www.info-ogrody.pl/artykul,id_m-100271,t-prezenty_na_dzien_ojca_dla_duzych_chlopcow.html
Informacja prasowa / Data: 2013-06-21

Prezenty na Dzień Ojca dla dużych chłopców

Informacja prasowa

Dzień Ojca zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim coroczne pytanie – jaki prezent wybrać? Prezent dla Ojca to duże wyzwanie. Z jednej strony musi być on praktyczny, z drugiej musi pasować do męskiego charakteru i zainteresowań naszego Taty. Propozycje marki McCulloch z pewnością pomogą w tegorocznym wyborze prawdziwie męskiego prezentu na Dzień Ojca.

Każdy Ojciec chce się sprawdzić w życiu na stanowisku prawdziwego mężczyzny, który jest opiekunem rodziny, ale również pasjonatem i osobą lubiącą wyzwania. Prezent dla takiej osoby powinien mieć męski charakter, który będzie odzwierciedlał jego pasje i osobowość.

Moc i agresywny wygląd maszyn marki McCulloch działają na wyobraźnię każdego mężczyzny. Dom i ogród wymaga opieki przez cały rok. Dzięki naszym maszynom dla dużych chłopców praca będzie przyjemna i pozwoli uporać się z obowiązkami domowymi w mgnieniu oka.

Nożyce do żywopłotu McCulloch ErgoLite 6028

Przycinanie żywopłotów wymaga wiele wysiłku, pracy w różnych pozycjach i na różnej wysokości. Doskonałym pomysłem na prezent na Dzień Ojca będą nożyce do żywopłotu. Pomogą one ukształtować żywopłot i zachować go w dobrej formie.

Fot. McCulloch

Mając na uwadze wygodę, niezawodność i bezpieczeństwo stworzyliśmy wyjątkowo ergonomiczne, bardzo lekkie i łatwe w obsłudze nożyce do żywopłotu.

Posiadają regulowany tylny uchwyt, system Soft Start umożliwiający łatwy rozruch oraz pompkę paliwa.

Nożyce wyposażone są w mocny silnik i skuteczny system tłumienia drgań. Zawrotna szybkość cięcia oraz duży odstęp między dwustronnymi listwami tnącymi o długości 60 cm zapewniają znakomitą wydajność pracy.

Kosiarka McCulloch M46-140RX

Każdy mężczyzna w swoim domu, chce poczuć się jak ktoś wyjątkowy.

Piękny i równo przycięty trawnik napawa dumą każdego ogrodnika. Warto pomyśleć, o tym, żeby ułatwić Naszym Ojcom pracę w ogrodzie.

Fot. McCulloch

Kosiarka McCulloch M46-140RX poradzi sobie świetnie niezależnie od tego czy teren jest płaski czy pofalowany.

Kosiarka przeznaczona jest do średniej wielkości ogrodu. Kosz na ściętą trawę o pojemności 50 litrów pozwoli wygodnie zarządzać ściętą trawą.

Dodatkowo funkcja mulczowania pozwala na szatkowanie ścinanej trawy, która następnie stanowi naturalny nawóz wnikając między rosnące źdźbła trawy. Specjalnie wyprofilowany nóż PX3 pozwala zapewnia doskonały rezultat cięcia, a obudowa wyposażona w przyłącze wody ułatwia mycie maszyny.

Traktor McCulloch M125-97TC

Masz szanse zrealizować marzenia swojego taty z dzieciństwa.

Każdy chłopiec kiedyś myślał o traktorku, który zmieni żmudne przycinanie trawnika w rajd po zielonym torze. Teraz to jest możliwe!

Fot. McCulloch

Traktor M125-97TC to marzenie ogrodnika. Dzięki optymalnej zwrotności, mocnemu silnikowi i wielu funkcjom, które ułatwiają pracę w ogrodzie traktor  zmieni pracę ogrodową w przyjemną przejażdżkę.

Moc maszyny odzwierciedla jej równie agresywny design – sąsiedzi z pewnością będą zazdrościć.

Traktor został wyposażony w przekładnię hydrostatyczną, która daje wiele satysfakcji podczas pracy. Prędkość maszyny jest regulowana za pomocą pedałów, podobnie jak w samochodach osobowych.

McCulloch wykaszarka B40 B Elite

Dzięki wykaszarkom każdy gospodarz doprowadzi swój ogród do idealnego stanu przed zaplanowanym grillowaniem z przyjaciółmi.

Fot. McCulloch

Wykaszarka B40 B Elite gwarantuje doskonałą ergonomię i pracę w wygodnej pozycji, bez konieczności nadwyrężania pleców. Solidna wykaszarka o dużej mocy, przeznaczona jest do najbardziej wymagających zadań.

Silnik wyposażono w technologię OxyPower. Dzięki niemu zredukowano emisję spalin, obniżono zużycie paliwa oraz uzyskano jeszcze większą moc.

Pracę wykaszarką ułatwia uchwyt typu „bycze rogi” oraz szelki, które wypełniono miękkimi wkładkami.

Dodatkowo dzięki samopowrotnemu wyłącznikowi Stop nasza wykaszarka zawsze jest gotowa do użycia.

McCulloch to nie tyko marka, która pomoże Ci znaleźć idealny prezent dla Twojego Taty, ale również wyróżnia się unikatowym designem i wysoką mocą.

Czarny, wyrazisty kolor z dodatkami żółtego sprawiają, że nasze maszyny wyróżniają się od innych. Produkty marki McCulloch są adresowane do grona użytkowników, ceniących sobie siłę i moc maszyn oraz nowoczesny design - powiedział Jerzy Banaszczyk, Ekspert marki McCulloch.

Maszyny amerykańskiej marki z pewnością przypadną do gustu niejednemu, dużemu chłopcu.

Marka McCulloch powstała w 1943 roku w stanie Wisconsin w USA i od początku swojej działalności tworzyła innowacyjne pilarki, które zrewolucjonizowały rynek. W latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych firma poszerzyła swoją ofertę o produkty do pielęgnacji ogrodu.
Od wielu lat marka jest obecna na polskim rynku oferując pełną gamę produktów takich jak: pilarki, wykaszarki, kosiarki, traktory. Produkty marki McCulloch wyróżnia duża moc, nowoczesny design, wysoka jakość oraz wykorzystanie najnowszych technologii.
W 1999 roku europejski oddział McCulloch został sprzedany na rzecz międzynarodowej firmy Husqvarna AB. W roku 2008 firma Husqvarna zyskała prawa do marki McCulloch na rynku północnoamerykańskim. Od tego czasu marka McCulloch należy do portfela Husqvarna Group. 

Źródło:  McCulloch